Warsztaty dla klas 4-6 – Racjonalne żywienie na wesoło

Rodzaj: edukacyjne

Przebieg: 

Dzieci podczas zajęć poznają zasady racjonalnego żywienia, uczestniczą w warzywnych łamigłówkach i zagadkach oraz poznają zdrowe zamienniki swoich ulubionych przekąsek takich jak np. chipsy, żelki czy krem czekoladowy.


Koszt: 300 zł/ 45 minut (max 6 klas)


Rodzaj: edukacyjny z aktywnymi warsztatami

Przebieg: 

Dzieci podczas zajęć poznają zasady racjonalnego żywienia, uczestniczą w warzywnych łamigłówkach i zagadkach oraz poznają zdrowe zamienniki swoich ulubionych przekąsek takich jak np. chipsy, żelki czy krem czekoladowy. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach.


Koszt: 50 zł/ klasa - 45 minut