Zdrowe zakupy

 

Rodzaj: edukacyjny

Przebieg:

Nauka czytania etykiet, dobrego wyboru produktów dostępnych w naszych sklepach, edukacja - co, gdzie, jak ;)

Koszt: 50-100 zł